Movies
Ratings
104
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 3.5