Titles you rated
Nacho LibreRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Man on High HeelsRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
When I Turned NineRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0