Movies
Ratings
426 The MatchRated ★ 2.5 The MatchRated ★ 2.5
 Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5 Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
 Mickey 17Rated ★ 3.0 Mickey 17Rated ★ 3.0
 Hidden FiguresRated ★ 3.0 Hidden FiguresRated ★ 3.0
 AbigailRated ★ 1.5 AbigailRated ★ 1.5
 ExhumaRated ★ 2.5 ExhumaRated ★ 2.5
 Chungking ExpressRated ★ 5.0 Chungking ExpressRated ★ 5.0
 Happy TogetherRated ★ 4.5 Happy TogetherRated ★ 4.5
 My Dear EnemyRated ★ 4.0 My Dear EnemyRated ★ 4.0
 MonsterRated ★ 4.5 MonsterRated ★ 4.5
 Ryuichi Sakamoto | OpusRated ★ 4.0 Ryuichi Sakamoto | OpusRated ★ 4.0
 Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 4.0 Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 4.0
 BLUE GIANTRated ★ 4.0 BLUE GIANTRated ★ 4.0
 The Boy and the HeronRated ★ 4.5 The Boy and the HeronRated ★ 4.5
 The TerminalRated ★ 4.0 The TerminalRated ★ 4.0
 Feels Good ManRated ★ 4.0 Feels Good ManRated ★ 4.0
 OppenheimerRated ★ 4.5 OppenheimerRated ★ 4.5
- JAURIM, The WonderlandRated ★ 3.0
 Asteroid CityRated ★ 4.0 Asteroid CityRated ★ 4.0
 ElementalRated ★ 5.0 ElementalRated ★ 5.0