Movies
Ratings
693
Legends of the FallRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 4.5
JackRated ★ 5.0
Panic RoomRated ★ 4.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 3.0
All the Money in the WorldRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 4.0
Battle Royale II: RequiemRated ★ 0.5
ZombielandRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0