Titles you rated
IncendiesRated ★ 3.0
Snack ShackRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 2.5
Paris, 13th DistrictRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
MaterialistsRated ★ 3.5
PinaRated ★ 3.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.5
RiseRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 3.0
Black BagRated ★ 3.5
QueerRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 3.0
SteveRated ★ 3.0