Movies
Ratings
24
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 4.5
No Longer HeroineRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0