Titles you rated
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
From Five To NineRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0