Titles you rated
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.5
Once in a SummerRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 4.5