Movies
Ratings
51
Our PresidentRated ★ 5.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 5.0
Justice LeagueRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 3.5
ThorRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 1.5
New WorldRated ★ 2.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0