Series
Ratings
11 Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0 Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
 Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0 Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
 Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0 Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
 Game of ThronesRated ★ 5.0 Game of ThronesRated ★ 5.0
 Game of ThronesRated ★ 5.0 Game of ThronesRated ★ 5.0
 My Hero AcademiaRated ★ 5.0 My Hero AcademiaRated ★ 5.0
 We Married as a Job!Rated ★ 5.0 We Married as a Job!Rated ★ 5.0
 One Punch ManRated ★ 4.0 One Punch ManRated ★ 4.0
 The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0 The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
 Haikyuu!!Rated ★ 5.0 Haikyuu!!Rated ★ 5.0
 Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0 Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0