Titles you rated
American PsychoRated ★ 4.0
SidewaysRated ★ 4.0
The Ugly DucklingRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
MaggieRated ★ 2.5
Singin' in the RainRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 4.5
Eat Drink Man WomanRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 2.0
The DreamersRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
HerRated ★ 2.5
My Love, My BrideRated ★ 3.5
HostelRated ★ 1.5
I Can SpeakRated ★ 3.5