Series
Ratings
33
GoblinRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Sweet Stranger and MeRated ★ 2.5
Pippi LongstockingRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
BigRated ★ 2.5
Mr. OsomatsuRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.0- InuYashaRated ★ 3.0