Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 5.0- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.5
IRISRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0