Movies
Ratings
101
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.5
The ConcubineRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 5.0
The TreacherousRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 1.5
TransformersRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
King KongRated ★ 4.0