Movies
Ratings
337
ParasiteRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Juror 8Rated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
ItRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 2.5
The Conjuring 2Rated ★ 1.5
MissingRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 0.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
GeostormRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 0.5