Movies
Ratings
34
DeadpoolRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5