Movies
Ratings
239
WoundsRated ★ 0.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 2.0
Unfriended: Dark WebRated ★ 0.5
The VisitRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.5
Pet SemataryRated ★ 0.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
Bad MomsRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
CocoRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 3.5