Series
Ratings
134
The I-LandRated ★ 2.0
MindhunterRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Russian DollRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
American Horror StoryRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Master: God of NoodlesRated ★ 1.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 1.5- Smile, YouRated ★ 0.5
Dong YiRated ★ 2.0