Titles you rated
- WishRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.0
Liar Game: RebornRated ★ 3.0
Macross Frontier: The False SongstressRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin: New Kyoto Arc - The Chirps of LightRated ★ 3.0
A Certain Magical Index: The Miracle of EndymionRated ★ 0.5
Rurouni Kenshin: New Kyoto Arc - Cage of FlamesRated ★ 3.0
Shall We DanceRated ★ 3.0
The Garden of Sinners - Chapter 6: Oblivion RecordingRated ★ 3.0
The Garden of Sinners - Chapter 4: The Hollow ShrineRated ★ 3.0
The Garden of Sinners - Chapter 7: A Study in Murder (Part 2)Rated ★ 2.0
The Garden of Sinners - Chapter 2: A Study in Murder (Part 1)Rated ★ 1.5
The Garden of Sinners - Chapter 3: Remaining Sense of PainRated ★ 3.5
The Castle of Crossed DestiniesRated ★ 0.5
Liar Game: The Final StageRated ★ 1.5
The MachineRated ★ 0.5
Lady of the DynastyRated ★ 0.5
The Garden of Sinners - Chapter 1: Overlooking ViewRated ★ 2.0
UnconfessionalRated ★ 2.0
CatwomanRated ★ 4.0