Titles you rated
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 2.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.0
Bayside ShakedownRated ★ 4.0
The Black SwindlerRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0
Sword Art Online IIRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 1.5
Jang Hee BinRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 2.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 2.5
Kill la KillRated ★ 2.5
Ghost WhispererRated ★ 2.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0- Bayside Shakedown THE LAST TV Salaryman Keiji to Saigo no NanjikenRated ★ 4.0