Movies
Ratings
588
Take This WaltzRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 4.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Collateral BeautyRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 4.0
Purple NoonRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
RebirthRated ★ 4.0
Check It Out, Yo!Rated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5