Movies
Ratings
132
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 1.5
ElysiumRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 1.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 2.5
BlindRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 2.5
The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0