Titles you rated
 Holy SpiderRated ★ 3.5 Holy SpiderRated ★ 3.5
 HiddenRated ★ 3.5 HiddenRated ★ 3.5
 Good NewsRated ★ 3.0 Good NewsRated ★ 3.0
 Joint Security AreaRated ★ 3.5 Joint Security AreaRated ★ 3.5
 No Other ChoiceRated ★ 4.0 No Other ChoiceRated ★ 4.0
 One Battle After AnotherRated ★ 5.0 One Battle After AnotherRated ★ 5.0
 The Man Standing NextRated ★ 3.0 The Man Standing NextRated ★ 3.0
 StokerRated ★ 4.0 StokerRated ★ 4.0
 Happy TogetherRated ★ 3.5 Happy TogetherRated ★ 3.5
 SonatineRated ★ 3.5 SonatineRated ★ 3.5
 Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5 Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
 On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 4.0 On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 4.0
 MovingRated ★ 3.5 MovingRated ★ 3.5
 Poor ThingsRated ★ 2.5 Poor ThingsRated ★ 2.5
 Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5 Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
 Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 2.5 Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 2.5
 American BeautyRated ★ 3.0 American BeautyRated ★ 3.0
 A hot roofRated ★ 3.5 A hot roofRated ★ 3.5
 FAQRated ★ 3.5 FAQRated ★ 3.5
 The Umbrellas of CherbourgRated ★ 3.0 The Umbrellas of CherbourgRated ★ 3.0