Titles you rated
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Murder MindfullyRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 3.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 3.0