Series
Ratings
114
MindhunterRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0- Sun Hee and Jin HeeRated ★ 3.5
Delicious ProposalRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 3.0
Delightfully DeceitfulRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Friendly RivalryRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 4.5
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 4.0
Poker FaceRated ★ 3.5
Old Enough! Season 1Rated ★ 5.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 5.0
Ordinary LoveRated ★ 4.0
No OffenceRated ★ 4.0