Titles you rated
The Old OakRated ★ 4.5
Call JaneRated ★ 3.5
Gyeong-ah’s DaughterRated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 4.5
The Elephant ManRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 4.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 5.0
Free SoloRated ★ 4.5
ValmontRated ★ 3.0
Night Train to LisbonRated ★ 3.5
Four Weddings and a FuneralRated ★ 3.0
QT8: The First EightRated ★ 4.5