Movies
Ratings
140
The GraduateRated ★ 4.5
A Spoiling RainRated ★ 1.0
The PartyRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.5
AvivaRated ★ 4.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
MomentumRated ★ 4.0
Good Luck to You, Leo GrandeRated ★ 3.5
TitaneRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Death ProofRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
SlalomRated ★ 2.5
Rebel in the RyeRated ★ 5.0
TransamericaRated ★ 5.0
Brigsby BearRated ★ 5.0
The Nice GuysRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Delta BoysRated ★ 5.0
MagnoliaRated ★ 5.0