Series
Ratings
25
Skam France Season 5Rated ★ 4.0
Skam France Season 3Rated ★ 4.0
Skam France Season 2Rated ★ 3.5
Skam France Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5- Secret Diary of a Call GirlRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 4.0