Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
All We Imagine As LightRated ★ 4.5
HavocRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 5.0