Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Bogota: City of the LostRated ★ 1.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Dog DaysRated ★ 2.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0