Movies
Ratings
480
Cold FishRated ★ 3.0
HEART ATTACKRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
HostelRated ★ 2.0
IrreversibleRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 3.5
Funny GamesRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0- Hansan ReduxRated ★ 2.5
CobwebRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
SleepRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 3.0
Insidious: The Red DoorRated ★ 2.0
Twittering Birds Never Fly: Don't Stay GoldRated ★ 2.5
The ShiningRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5