Movies
Ratings
136
The IllusionistRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
Me, Myself & IreneRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
RampantRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
GoldRated ★ 4.5
The House That Jack BuiltRated ★ 5.0
AnesthesiaRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 5.0
Open Your EyesRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5