Movies
Ratings
37
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
PeninsulaRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.0
ResistanceRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
The WitnessRated ★ 2.0