Titles you rated
ElementalRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
HitmanRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.0
The PostmanRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 3.5