Titles you rated
JokerRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
FlowRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
ElioRated ★ 3.0
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
RushRated ★ 3.5- The Man Who LaughsRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
Cars 2Rated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 2.5