Titles you rated
Killing EveRated ★ 4.5
Find Me in Your MemoryRated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0