Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0