Movies
Ratings
356
Kill BoksoonRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 4.5
SleepRated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Boy Meets GirlRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
SinkholeRated ★ 2.0
GravityRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 2.0
Personal ShopperRated ★ 1.5
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 2.5
Planet of the ApesRated ★ 1.5
ConstantineRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 2.5
PassengersRated ★ 1.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0