Series
Ratings
218
Stranger ThingsRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 5.0
꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 1Rated ★ 4.0
The King's AffectionRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 1.5- 원피스 17기Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 0.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 2.5
원피스 16기Rated ★ 5.0
One Spring NightRated ★ 3.5- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 5.0
Skam France Season 3Rated ★ 4.0
Skam France Season 2Rated ★ 4.0