Series
Ratings
65
Sex EducationRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5- MonsterRated ★ 5.0
Hikaru no GoRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 3.0
- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0