Movies
Ratings
82
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
A Knight's TaleRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5