Movies
Ratings
376
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
After the RainRated ★ 2.5
5 to 7Rated ★ 2.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 3.5
Dirty DancingRated ★ 5.0
Color Me TrueRated ★ 2.0
The Basketball DiariesRated ★ 4.5
A Man Called OveRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 2.0
1917Rated ★ 4.0
My Sweet Orange TreeRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
#realityhighRated ★ 3.0
Rough NightRated ★ 3.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.0
Alex StrangeloveRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 3.5