Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Juror 8Rated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
The Hidden FaceRated ★ 3.5
Anyone But YouRated ★ 3.0
The VoyeursRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5