Series
Ratings
13
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
Ugly AlertRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0