Movies
Ratings
158
SnatchedRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 4.5
ApocalyptoRated ★ 4.5
Blood DiamondRated ★ 4.5- HYPNOTIZEDRated ★ 1.0
SunnyRated ★ 1.0
Jail BreakersRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 2.0
ChinatownRated ★ 2.0
Man in LoveRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0- Hide N SeekRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.0