Titles you rated
Secret GardenRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 2.5- DEATH NOTERated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Five EnoughRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0