Movies
Ratings
211
A Simple FavorRated ★ 2.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 2.5
Rough NightRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
HerRated ★ 0.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5