Series
Ratings
160
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 1.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
Innocent DefendantRated ★ 2.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
The Office Season 3Rated ★ 5.0
The Office Season 2Rated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 5.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 2.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 0.5
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.5
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 5.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0