Titles you rated
Im Kkeok JeongRated ★ 5.0
KAIST Season 1Rated ★ 5.0
Six SiblingsRated ★ 5.0
Inspiring GenerationRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.0- BossRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0