Titles you rated
The Big CRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Dead to Me Season 3Rated ★ 4.0
Dead to MeRated ★ 3.5
Grace and FrankieRated ★ 5.0
Grace and FrankieRated ★ 5.0
Grace and FrankieRated ★ 5.0
Grace and FrankieRated ★ 5.0
Grace and FrankieRated ★ 5.0
Grace and FrankieRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
Ice WorldRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.5